Skip to content

Izīrē māju Jūrmalā, Majoros
Rīgas iela, 95.00m2, 1500.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Pagalma māja, slēgts pagalms, vieta automašīnai, istabas izolētas 3 gab., viesistaba, virtuve, gāzes apkure, koka stikla pakešu logi, jauna santehnika, priedes koka grīdas segums, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, dīvāns, gulta , divguļamā gulta, virtuves galds, virtuves krēsli, skapis, drēbju skapis, kumode, televizors, ledusskapis, cepeškrāsns, gāzes plīts, veļas mašīna, līdz jūrai 800 m, līdz parkam 500 m, CITY REAL ESTATE ID - 489857
ID 489857
Objekta tips Māja
Objekta sub-tips Privātmāja
Rajons Jūrmala
Reģions Majori
Iela Rīgas iela
Platība 95.00 m2
Stāvu skaits 1
Istabas 4
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 1500.00 EUR 15.79 EUR / m2
+ skaitītāju apmaksa
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Republikas laukums, 6. stāvs, 3 istabas, 200.00m2
2500.00 EUR 12.5 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Vecrīgā
Riharda Vāgnera iela, 4. stāvs, 4 istabas, 123.40m2
3000.00 EUR 24.31 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 2. stāvs, 4 istabas, 145.00m2
2000.00 EUR 13.79 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 3. stāvs, 4 istabas, 145.00m2
1800.00 EUR 12.41 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 6. stāvs, 3 istabas, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 6. stāvs, 3 istabas, 128.10m2
1800.00 EUR 14.05 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 4. stāvs, 3 istabas, 96.10m2